Завідувач кафедри - Ліфінцев Микола Панасович, кандидат економічних наук, професор, співавтор підручників «Управління виробництвом», «Основи ринкової економіки», монографії «Нововведення у виробництві», брошури «Управлінська культура».
Ліфінцев Сергій Миколайович, доцент кафедри. Предметом його турботи була і є організація практичної підготовки студентів. Саме кафедра започаткувала навчально-виробничу практику з першого курсу, а по суті розпочала реальне поєднання освіти, практики і науки.
Рувінський Олександр Абрамович, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри. Маючи значний досвід науково-дослідної роботи, навчає студентів дослідженням та розробкам, керує творчим товариством «Креатив», організовує участь студентів у наукових конференціях. Олександр Абрамович є вченим секретарем Міжнародних науково-практичних конференцій «Реклама і дизайн - європейський вибір: освіта, наука, практика».
Лєдовська Неллі Тимофіївна, кандидат економічних наук, професор, заступник завідувача кафедри, завідувач науково-методичним центром. Ії предмети – «Економіка підприємництва» та «Економіка праці». Працелюбність, відповідальність і скрупульозність Неллі Тимофіївни в роботі – зразок для кожного викладача.
Македон Олександр Анатолійович, в.о.доцента, понад десять років завідує кабінетом комп’ютерної техніки. Його дисципліни – «Інформатика та комп’ютерна техніка», «Інформаційні системи в менеджменті».
Білецька Наталія Володимирівна, в.о.доцента, завідувач навчальним відділом. Вона повністю керує практичною організацією навчального процесу та контролює його успішне здійснення. Окрім цього Наталія Володимирівна працює зі студентами, викладаючи дисципліни «БЖД», «Охорона праці» та «Державне регулювання економіки».
Долганова Ольга Вікторівна - в.о.доцента, її дисципліни – «Розміщення продуктивних сил», «Екологія», «Міжнародна економіка».
Полякова Анастасія Ігорівна- викладач, аспірант Інституту журналістики КНУ ім.Шевченка. Викладає дисципліни «Основи журналістики» та «Психологія творчості».
Кафедра стала ініціатором створення підручника «Реклама: теорія і практика», який вийшов друком у 2009 році.
Визначальним елементом підготовки майбутніх професіоналів менеджменту реклами стала безпосередня участь у навчальному процесі представників комунікаційної галузі. Така форма навчання, як майстер-клас якраз і є реальним поєднанням освіти, науки і практики.
Майстер-класи ведуть справжні метри реклами:
Кузнєцова Ірина Вікторівна - Голова правління Всеукраїнської коаліції, генеральний директор РА «Діалла Комунікейшен», професор кафедри;
Федоришин Ірина Леонідівна – генеральний директор видавництва « Економічна медіа група», фахівець у галузі реклами і РR, професор кафедри;
Попова Тетяна Анатоліївна - директор рекламної групи «МЕХ», спеціаліст з медіа-планування.
Уся робота кафедри спрямована на забезпечення підготовки фахівців високої якості. Бо ж саме вони створюють імідж Інституту реклами. Тільки на робочому місці в рекламному агентстві або на підприємстві перевіряється компетентність випускника, а разом з тим оцінюється й здатність викладацького складу забезпечувати якість підготовки.
Секція обліку і підприємництва
Секцію обліку і підприємництва на кафедрі очолює Шевкопяс Володимир Миколайович - кандидат економічних наук, професор Інституту, випускник і аспірант Київського інституту народного господарства. З 1993 по 2003 р. він працював у страховій компанії «СКІФ» виконуючим обов'язки голови Правління АКБ «Корн»; був начальником Управління внутрішнього аудиту Національної акціонерної страхової компанії «Оранта», сертифікований аудитор з 1994 р. Науково-педагогічний стаж роботи в Київському національному університеті і в Національному авіаційному університеті становить понад 30 років. Володимир Миколайович опублікував кілька десятків наукових і методичних праць.
Одним з найважливіших напрямів удосконалення підготовки фахівців з обліку і аудиту є впровадження новітніх технологій навчання, передусім комп'ютерних технологій. Це пріоритетне завдання професорсько-викладацького складу секції, з яким пов'язана необхідність посилення й активізації самостійної роботи студентів.
Для більшості облікових дисциплін бакалаврської підготовки половина навчального часу відводиться на практичні заняття, частина навчального часу передбачена для самостійної та індивідуальної роботи. Для освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст», «Магістр» на самостійну та індивідуальну роботу передбачено спрямувати основний резерв часу, що й стало стратегічним напрямом удосконалення підготовки фахівців.
Викладачі кафедри підготували відповідні навчально-методичні посібники, завдання, тести, які постійно застосовують у процесі роботи зі студентами.
Нижник Надія Василівна – в.о.доцента. Викладає дисципліни «Фінансовий облік», «Податковий облік», «Бухгалтерський облік», «Контроль і ревізія».
Камінська Раїса Олександрівна – доцент, спеціаліст з аудиту та обліку зовнішньо-економічної діяльності. Викладає дисципліни «Стратегічний аналіз», «Облік ЗЕД», «Бухгалтерський облік», «Аудит».
Єрьоменко Андрій Валерійович - в.о.професора, кандидат економічних наук. Його дисципліни – «Оцінка майна і майнових прав», «Інтелектуальна власність в рекламному бізнесі».
У процесі вивчення фахових дисциплін використовуються сучасні пакети програм. «ІС-Бухгалтерія» дає змогу автоматизовано сформувати певні облікові дані, нормативно-довідкову інформацію, провести необхідні розрахунки. Підготовка майбутніх спеціалістів з обліку, контролю, економічного аналізу здійснюється в обсязі сучасних наукових знань з економічної теорії, облікових, аналітичних та інших спеціальних дисциплін. Це дозволяє приступити до практичної діяльності і в подальшому поновлювати й вдосконалювати набуті знання.